CK Globe CZ

Vážení přátelé,

milovníci zimy, sněhu, hor, slunce, modrého nebe a vůbec všeho, co Vám může nabídnout nejvyšší a v zimě bezesporu jedno z nejkrásnějších pohoří starého kontinentu.

Rok uplynul jako voda a my Vám opět předkládáme nabídku na Vaši báječnou dovolenou strávenou v krásném prostředí francouzských Alp.

Stejně jako již několik předcházejících sezón zůstáváme i letos věrni lyžování ve Francii. Vy, kteří do Francie jezdíte opakovaně, již dobře znáte přednosti tamnějších vysokohorských středisek a Vy, co jste zatím ještě nepoznali zimní krásu francouzských velehor, budete nadšeni dvoumetrovými závějemi prachového sněhu, azurovým nebem, jasně zářícím sluncem, liduprázdnými, širokými, dobře upravovanými a vůbec fantastickými lyžařskými terény s možností ubytování přímo na sjezdovkách.

Vážíme si Vašeho zájmu i důvěry nám svěřené v průběhu let minulých a věříme, že letos si z naší nabídky vyberete to „své“ středisko i Vy, kteří jste zatím neměli to štěstí užívat si úžasných lyžařských radovánek.

Těšíme se na setkání s Vámi a již nyní Vám přejeme hodně sněhu, sluníčka a nezapomenutelných zážitků na lyžích.

Na Vás už zbývá jediné zalistovat naším katalogem a vybrat si podle svého gusta.

CK Globe CZ je členem AČCKA

/album/clen-accka/accka-gif/

 

Kontaktujte nás

GLOBE CZ s.r.o. Zarámí 4077
760 01 Zlín 

Tel.: 577 042 250

Pondělí 9.00 – 16.30 hod.
Úterý 9.00 – 16.30 hod.
Středa 9.00 – 16.30 hod.
Čtvrtek 9.00 – 16.30 hod.
Pátek 9.00 - 16.30 hod.

 

Pojištění CK a koncesní listina

/album/koncesni-listina-a-pojisteni-proti-upadku/pojistka-generali-2013-jpg/ /album/koncesni-listina-a-pojisteni-proti-upadku/koncesni-listina-jpg/

CK Globe CZ je pojištěna proti úpadku. Pojištění je uzavřeno u pojišťovny Generali, pojistná smlouva č. 1710130014.

Přejeme Vám tedy šťastnou ruku při výběru zájezdů a hlavně dovoleno plnou odpočinku, poznání a zážitků, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.